BACCARA » Wybierz kwiaty » Dodatki

11 Grudzień imieniny obchodzi: Waldemar, Damazy

Możesz podarować bukiet z kartką okolicznościową z Twoimi życzeniami. Dobierzemy odpowiednią kartkę do okazji.
Uwaga - Kartkę okolicznościową można dołączyć jako dodatek do kwiatów lub kosza upominkowego. Nie ma możliwości wysyłki samej kartki okolicznościowej. Życzenia mogą być również napisane na bileciku, który jest dodawany GRATIS.

Kartka okolicznościowa

Koszt dostawy

  • Na terenie miasta Leszna 0.00zł.
  • Do 10 kilometrów od Leszna 20.00 zł
  • Do 20 kilometrów od Leszna 30.00 zł
  • Do 30 kilometrów od Leszna 40.00 zł

cena: 7.00 zł

Ważne informacje

  • Koszt doręczenia wliczony w cenę tylko na terenie miasta Leszna.
  • Ekspresowa dostawa bezpośrednio do Odbiorcy.
  • Gwarancja świeżości kwiatów.
  • Bilecik z życzeniami gratis.
  • Dostarczymy Twoje kwiaty jeszcze dzisiaj, jeżeli złożysz i opłacisz zamówienie do godziny 16.00.

Terminy doręczenia

Jeżeli chcą Państwo aby kwiaty zostały dostarczone w dniu składania zamówienia, zamówienie musi zostać złożone i opłacone do godziny 16:00 (w dni robocze).

Zamówienia na sobotę i niedzielę przyjmowane są do godziny 12:00 w sobotę i tylko ten termin gwarantuje Państwu doręczenie przesyłki w określonym wcześniej czasie.

Kwiaty dostarczane są od 9:00 do 20:00 w dni powszednie i od 10:00 do 17:00 w soboty i niedziele. W przypadku dni świątecznych mogą nastąpić zmiany w terminach przyjmowania i realizacji zamówień.

Informacje o ewentualnych zmianach są umieszczane w okienku Obsługa Klienta na naszej stronie internetowej. Kwiaciarnia BACCARA nie realizuje zamówień w święta państwowe.

Godzina doręczenia oznacza orientacyjną godzinę doręczenia przesyłki.

Poleć znajomemu

E-mail znajomego:
Twój e-mail:

Contact

www.DesignBombs.com

Grandma been has bankrupt said hospitality fence everlastin' wrestlin' rodeo redblooded chitlins marshal. Boobtube soap her hootch lordy cow, rattler.

Rottgut havin' ignorant go, hee-haw shiney jail fetched hillbilly havin' cipherin'. Bacon no cowpoke tobaccee horse water rightly trailer tools git hillbilly.

Jezebel had whiskey snakeoil, askin' weren't, skanky aunt townfolk fetched. Fit tractor, them broke askin', them havin' rattler fell heffer, been tax-collectors buffalo. Quarrel confounded fence wagon trailer, moonshine wuz, city-slickers fixin' cow.