BACCARA » Regulamin

11 Grudzień imieniny obchodzi: Waldemar, Damazy

Regulamin

Internetowy sklep www.baccara.leszno.org, www.kwiaciarnia.leszno.pl prowadzony jest przez Kwiaciarnię BACCARA z siedzibą przy ul. Słowiańską 52, 64-100 Leszno, identyfikująca się numerami NIP 697-15-33-564 oraz REGON 410093300, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000110607.

» Ogólne warunki zamówienia

» Czas realizacji zamówień

» Wersja produktu

» Formy płatności

» Reklamacje


1. Ogólne warunki zamówienia


1.1. Kwiaciarnia BACCARA realizuje dostawę przesyłek kwiatowych na ternie całej Polski.

1.2. Zamówienia dokonywane przez Internet są obowiązujące. Zamówienia dokonywane faksem, telefonicznie, za pośrednictwem komunikatora internetowego gadu-gadu lub osobiście w siedzibie kwiaciarni przy ulicy Slowiańskiej 52 w Lesznie są wiążące.

1.3. Zmiany zamówienia mogą być dokonywane telefonicznie, nie później niż na dwie godziny przed początkiem terminu doręczenia przesyłki do Odbiorcy.

1.4. Kwiaciarnia BACCARA nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki kwiatowe, które zostały opóźnione lub nie dostarczone z powodu podania błędnych danych przez Nadawcę lub braku dostępnych środków finansowych na koncie bankowym Nadawcy.

1.5. Kwiaciarnia BACCARA realizuje wyłącznie zamówienia prawidłowo opłacone.

1.6. Przy wyborze przez Nadawcę przesyłki kwiatowej form płatności opisanych w punktach: 4.1.7 i 4.1.8. niniejszego Regulaminu realizacja przesyłki kwiatowej dokonywana jest po zaksięgowaniu na koncie bankowym przez Kwiaciarnie BACCARA wpłaty lub realizowana jest po przesłaniu drogą mailową lub faksem do Kwiaciarni potwierdzenia jej dokonania.

1.7. Walutą zamówienia są PLN, w walucie tej dokonywane będą również ewentualne zwroty.

1.8. Potwierdzenie zamówienia przesyłki kwiatowej przesyłane jest na podany przez Nadawcę adres e-mail lub potwierdzone jest przez pracownika Kwiaciarni BACCARA telefonicznie na wskazany przez Nadawcę numer kontaktowy.

1.9. Jeżeli w wyznaczonym przez Nadawcę czasie doręczenia przesyłki kwiatowej, Odbiorcy nie będzie pod wskazanym w zamówieniu adresem, nasz kurier pozostawi wiadomość, w której zawarta będzie informacja o przesyłce, adresie kwiaciarni oraz o danych kontaktowych Kwiaciarni BACCARA. W przypadku podania przez Nadawcę numeru kontaktowego do Odbiorcy przesyłki kwiatowej kurier będzie kontaktował się z Odbiorcą przesyłki telefonicznie.

1.10. Jeżeli w terminie siedmiu dni roboczych od dnia pozostawienia informacji opisanej w pkt. 1.8 Regulaminu Odbiorca nie skontaktuje się z Kwiaciarnią BACCARA przesyłka zostanie anulowana a pobrana opłata nie zostanie zwrócona.

1.11. Kwiaciarnia BACCARA nie powiadamia Nadawcy przesyłki kwiatowej o fakcie jej dostarczenia do Odbiorcy. Z Nadawcą przesyłki kwiatowej kontaktujemy się tylko i wyłącznie w przypadku problemów z dostawą przesyłki kwiatowej do Odbiorcy.

2. Czas realizacji zamówień


2.1. Realizacja zamówień na dostawę przesyłek kwiatowych odbywa się w następujących terminach

2.1.1. Dostawa przesyłki w dniu składania zamówienia - wymagane jest złożenie i opłacenie zamówienia do godziny 16.00 (dni robocze)

2.1.2. Dostawa przesyłki kwiatowej w sobotę i niedzielę - wymagane jest złożenie i opłacenie zamówienia do godziny 12.00 w sobotę

2.2. Realizacja dostawy przesyłek kwiatowych do Odbiorców odbywa się w godzinach:

2.2.1. Od godziny 9.00 do godziny 20:00 od poniedziałku do piątku w dwu godzinowym zakresie czasowym (do wyboru przy składaniu zamówienia)

2.2.2. Od godziny 10.00 do godziny 19:00 w soboty i niedziele w dwu godzinowym zakresie czasowym (do wyboru przy składaniu zamówienia)

2.3. Kwiaciarnia BACCARA nie realizuje dostawy przesyłek kwiatowych w dni ustawowo wolne od pracy

2.4. W dniach 14 lutego (Walentynki), 8 marca (Dzień Kobiet) oraz 26 maja (Dzień Matki) każdego roku realizacja dostawy przesyłek kwiatowych odbywa się w godzinach od 8:00 do 21:00 bez możliwości wyboru mniejszego przedziału godzinowego.

3. Wersja produktu


3.1. W serwisie Kwiaciarnia BACCARA dostępne są przykładowe kompozycje kwiatowe, które mogą się nieznacznie róznić od bukietu zamówionego.

3.2. Wersja mała - róże o długości 40 cm

3.3. Wersja średnia - róże o długości od 60 do 70 cm

3.4. Wersja duża - róże o długości od 70 do 100 cm

4. Formy płatności


4.1. Przy dokonywaniu płatności przez Nadawcę przesyłki kwiatowej udostępniamy następujące formy płatności:

4.1.1. Płatność kartą kredytową on-line dokonywanej za pośrednictwem systemu Dotpay

4.1.4. Płatność przelewem szybkim przelewem elektronicznym dokonywanym za pośrednictwem systemu Dotpay

4.1.7. Płatność przekazem pocztowym

4.1.3. Płatność w systemie PayPal

4.1.8. Płatność przelewem bankowym

5. Reklamacje


5.1. Reklamacje należy składać w Kwiaciarni BACCARA w Lesznie:

5.1.1. Telefonicznie pod numerami: (+48) 65 520 11 97

5.1.2. E-mailem na adres baccara@leszno.pl

5.1.3. Pisemnie na adres Kwiaciarni BACCARA ul. Słowiańska 52, 64-100 Leszno, Polska

5.2. Wszelkie reklamacje dotyczące doręczenia przesyłki kwiatowej dla indywidualnego Odbiorcy przez Kwiaciarnie BACCARA rozpatrywane będą w terminie 5 dni roboczych od dnia jej zgłoszenia.

5.3. Każda reklamacja jest rozpatrywana indywidualnie. Reklamacje dotyczące składu lub jakości przesyłki kwiatowej rozpatrywane są wyłącznie w oparciu o dokumentację zdjęciową przesłaną przez Nadawcę lub Odbiorcę przesyłki kwiatowej.

5.4. Kwiaciarnia BACCARA gwarantuje świeżość kwiatów ciętych przez 4 dni od dnia ich doręczenia dla Odbiorcy Indywidualnego.